Pro plynulejší zobrazování produktů a tedy pro pohodlnější nakupování na našem eshopu využíváme soubory cookies. Prohlížením souhlasíte s jejich používáním.

Úvod » Roušky a respirátory » Ústní nano-respirátor FFP2 Medical PFHM731 vz.62


        

Ústní nano-respirátor FFP2 Medical PFHM731 vz.62

top produkt

skladem

 

včetně DPH: 59,00 Kč
Naše cena bez DPH : 55,00 Kč
Naše cena s DPH (0 %):
55,00 Kč

Respirátor FFP2 Medical PFHM731 vz.62

Unikátní třívrstvý certifikovaný respirátor s nano-membránou, třídy FFP2 s nejmenším nádechovým a výdechovým odporem. Vysoký komfort, který se blíží dýchání bez respirátoru ocení jistě všichni. Vyrobeno v ČR, hygienicky baleno po jednotlivých kusech.

Plně certifikovaný respirátor FFP2 dle EN 149, vhodný pro ochranu proti COVID-19.
Výrobce je držitelem certifikátu ISO 9001:2015 od renomované německé společnosti DEKRA.
Respirátor je jednorázový. Je možné používat vícenásobně po dobu cca 1 týdne, při opakovaném použití bez vhodného ošetření však hrozí nebezpečí kontaminace.
Snadno se přizpůsobí každému tvaru obličeje.
Bez výdechového ventilu.
Kvalitní a rychlé uchycení pomocí gumiček s fixací za ušima. Možnost jednoduchého spojení kolem hlavy při použití spojky.
Filtruje bakterie, viry, pyly a prachové částice.
Viry > 98%
Bakterie > 99%
Prach > 99%
Pyly > 99%
Tvarovatelný pásek v oblasti nosu.
Skladujte v temnu a suchu. Možné skladovat až 5let.
Tuto masku nelze použít v prostředích s obsahem kyslíku nižším než 17%.
Tato maska není určena k ochraně proti plynům, pachům.
Tuto masku lze použít pouze v prostředí, kde je zajištěna výměna vzduchu (nelze použít např. v uzavřených jímkách nebo výkopech).
Maska musí být vyměněna, jestliže došlo k jejímu poškození, prach pronikl maskou, či došlo k podstatnému zvýšení dýchacího odporu.
Vousy zabraňují kvalitnímu kontaktu s pokožkou.Některé sestřihy vousů mohou snižovat účinnost masky, obzvláště pokud má nositel výraznější porost vousů v dosedací ploše těsnící linie masky.
Cestování – pro všechny citlivější, nemocné a jinak imunitně oslabené jedince vhodné i pro běžné cestování letadlem, vlakem, autobusem a pohyb v klimatizovaných prostorách letištních hal, nádražích, obchodních, kulturních a sportovních centrech.
Toto zboží nelze z hygienických důvodů vrátit ve 14-denní lhůtě.

Jaká je možná údržba respirátoru?
Výrobek je deklarován jako jednorázový, je možné ho použít vícenásobně v případě dezinfekce pomocí germicidních (UV-C) lamp nebo alkoholové dezinfekce – doporučujeme max.3-5x. Nelze sterilizovat párou, prát, žehlit, používat mikrovlnnou troubu (nebezpečí požáru).
Jak dlouho lze respirátor používat?
Velmi záleží na prostředí, ve kterém se osoba pohybuje. V běžném pracovním prostředí 8-10 hodin. V prostředí s potenciálně vyšším záchytem baktérií a virů (především zdravotnická zařízení) může být tato doba zkrácena z důvodů nasycenosti nebezpečných částic na aktivním povrchu respirátoru. Při sportování nebo jiné extrémní fyzické zátěži optimálně po 2-3 hodinách.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.

OWQ5YTI3